UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kilkakrotnie przymierzałem się do tego miejsca. Jest niezwykle urokliwe i ma swój niesamowity klimat, niesamowite warunki oświetleniowe zwłaszcza w słoneczny dzień. Tutaj ktoś podszedł do tematu całkiem w fajny sposób - szkoda tylko że nie uchwycono jakiejś postaci przechodzącej między filarami_pozdrawiam_hawai