UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam! Czytam te cudowne komentarze ludzi, którzy nie maja pojęcia o wspinie, natomiast na ten temat sie wypowiadają. Jedyny sposobem na zdementowanie tych opinii jest zrobienie mi tak wspaniałego zdjecia:) haha Jestem otwarty na sesje zdjęciowe street climbingu :) Zapraszam chętne osoby! Menager - ksiemieniewski :):):)

Honiek