UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktosi z zewnątrz pisałeś o tym że są tu "trole" tylko że ty jesteś jednym z nich jak wynika z twoich wypowiedzi bo też potrafię czytać i to ty masz nie pokolei w głowie a sufit chyba jest krzywy nad twoją główką. Zgadzam się z rozczarowanym :P

Młodzia