UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Krystus - bo bezsensowne wypowiedzi troli sa wlasnie poto, zeby normalny czlowiek ich nie rozumial. Tutaj widze trol niejedno ma imie, wspolczuje Wam wszystkim normalnym uczestnikom na tym forum, ale NIE KARMCIE TROLA. Cos w stylu: nie ma paliwa - nie pojedzie. powodzenia
ktos-z-zewnatrz