UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
panie pierwszy_zamieszcze_opinie, powiem krotko: to nie zagladaj. Nie jestem taka pewna czy to kogos zmartwi. A i karą dla nas nie do zniesienia nie bedzie. Pozdrawiam fotografow - amatorow, ktorym nie chce sie biegac i szukac obiektow ktroe zaspokoja muchy w nosie takich ludzi.
Dziaka