UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja tam tzw. "wyjadaczem" nie jestem, ale jak trzeci raz oglądam to samo zdjęcie to zaczynam sie nudzić. Elbląg i okolice mają wiele do sfotografowania więc trzeba trochę się ruszyć i poszukać tematu a nie płakać, że "starzy wyjadacze" wszystko już sfotografowali. Nie dość, że po niefortunnym podziale administracyjnym kraju, Elbląg spadł do kategorii "miasteczka na peryferiach" - to powtarzanie wciąż tych samych tematów typu katedra, jakby potwierdzało tezę, że "Elbląg katedrą stoi" - tylko i wyłącznie.
Henryk_Kwinto