UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a mnie sie podoba. konkurs długotrwały na najlepszą fotkę mikołaja i bramy os pierwszej do ostatnie cegłówki... pojawiają sie nowe osoby, które zaczynają fotografowac elbląg od najcharakterystyczniejszych obiektów. nudzi sie starym wyjadaczom, którym tematów brak a nowicjuszom robią pod górkę. polacy to egoisci ciagle niezadowolenie. sa oni w kazdej profesji

renikoz