UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Złota Rybko, Ty naprawdę odpuść sobie krytyki pod adresem Twoich fotek. Bo to nie one są obiektem napastliwości - nie raz delikatnej, innym razem dość niegrzecznej. Fotki są tylko pretekstem. Ktoś musi Ciebie znać i wie, że jesteś piękną kobietą, zatem zazdrość jest tu motorem pseudokrytyki. Więc nie przejmuj się, wręcz przeciwnie - nabieraj pewności siebie/jesli jej brakuje/ i bądź dumna. A Twoje zdjęcia nie mogą się nie podobać. Pozdrawiam serdecznie

target