UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Napisałem wcześniej pod inną fotką Krzysztofa, ale tutaj widzę już trochę wcześniej temat kolorystyki był poruszony :) Mariusz po co straszysz PS :) żartuję oczywiście. .. zaglądając w exif tego zdjęcia widzę, że nasycenie w aparacie nie jest podbite - normal, czyli cały problem w obróbce. Z tego co Krzysztof napisał zdjęcia robi w JPEG-ach i nie wiem czy koniecznie w tym momencie musi męczyć się (sam tak napisał :)) z obróbką w PS, są jeszcze inne dużo łatwiejsze programy, w których lekko i przyjemnie da się przeprowadzić korektę JPG-a. Nie ma się co oszukiwać, do JPG-a z aparatu wcale nie są potrzebne potężne narzędzia typu PHOTOSHOP. .. to nie NEF czy RAW, wszystkiego i tak nie naprawisz, zmienisz i nie wyciągniesz :( Krzysztof nie wiem czy pracujesz jeszcze na jakimś innym programie jak PS, ale jak coś to kliknij podrzucę kilka programów do wyboru :)

Jacek40