UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No niestety ale jeśli ktoś daje tu zdjęcie to musi liczyć się z krytyką. Oczywiście "fotka do d.." to żadna krytyka tylko buractwo. Co prawda zdjęcie jest faktycznie nieostre, kadr za wysoki, technicznie generalnie na nie, ale ma jeden duży plus- modelka wyszła bardzo ciekawie i naturalnie:) Pozdr.
Michał