UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co wy piszecie..zastanowcie sie barany..sami byscie chyba sie nigdy przed kamera nie pokazali...dziewczyna chociaz ma odwage i jest smiela ..i bardzo dobrze..jest odwazna a nie jak wy, dupki rzoledne..tylko pisac potraficie nic wiecej..NIC tylko krytykowac inne osoby!! Niektorzy Elblazanie sa do _ _ _ _!! a w do tej grupy nalezycie!!! Pozdraiam Cię!!
MKKM