UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wymogi regulaminu spełnione, a że komuś brakuje ostrości, a być może ktoś dopatrzy się sakramentalnego na tym forum - "leci w lewo" lub "wali na prawo" mało mnie to ....ja widzę uśmiechniętą dziewczynę i daję Jej ocenkę za odwagę. Jak już ktoś powyżej. No i pozdrawiam osoby - na planie i - fotografującego:-)
egzegeta