UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wymogi regulaminu spełnione, a że komuś brakuje ostrości, a być może ktoś dopatrzy się sakramentalnego na tym forum - "leci w lewo" lub "wali na prawo" mało mnie to ....ja widzę uśmiechniętą dziewczynę i daję Jej ocenkę za odwagę. Jak już ktoś powyżej. No i pozdrawiam osoby - na planie i - fotografującego:-)

egzegeta