UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No cóż, zdjęcie ładne, chociaż rzeczywiście przypadkowe, ale nie można odmówić autorce szczęścia. Jednak bałagan mi przeszkadza! I gdzie tu te anioły? Dużo szumu i to nie tylko na forum. Pozdrawiam i życzę sukcesów autorce w fotografowaniu! Ewam98

termoizol@neostrada.pl