UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem nie ma większego znaczenia czy to zdjęcie profesjonalne czy amatorskie, bo to konkurs dla wszystkich z tego co rozumiem; ) i nie tylko dla "wykształconych" fotografów. Czasem można mieć lepsze oko, wyczucie i tak zwany smak niż wyuczone techniki fotograficzne. Dla mnie zdjęcie jest super! Inne! Gratuluję:) D.

owadek79