UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po raz pierwszy zamieściłam je na NK. Zachęcona komentarzami, wystawiłam je na dwóch innych portalach, gdzie prezentują fotki ludzie z całej Europy, a może i świata. Na jednym z nich zostało 4 razy nominowane do wyrożnienia. Tu dopiero dowiedziałam się, że przypadkowe ( bo jakie też miałoby być skoro to nie pozowany portret) i przeostrzone, choć tego nie widzę, ale ja się na tym nie znam:) Pstrykam amatorsko i świetnie się przy tym bawię, bo wszak jestem świadoma, że jednemu podoba się córka, drugiemu teściowa:))) Konstruktywne krytyki przyjmuję z wdzięcznością, bo choć nie mam ambicji awansu na profesjonalistkę, ciekawią mnie "gusta" i "spojrzenia" innych:) Rozumiem też, że co niektórym podoba się rola "czarnej mamby". Tylko, że ona naprawdę świetnie tańczy:))) Pozdrawiam i życzę MAGICZNEGO NOWEGO ROKU!!! Ps. Bażantarnia jest magicznym miejscem i zachęcam wszyskich amatorów "pstrykaczy", żeby się o tym przekonali:)

Ir