UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dziękuję za komentarze, Adam. .. masz rację ze wszystkich zdjęć zrobionych tego dnia to właśnie widnieje na pulpicie mojego sprzętu. Hawai. .. zdjęcia pod światło nie są takie trudne a to że nie ma blików, cóż Sigma 10-20 jest w tym bardzo mocna. Emma. .. :-). Szkoda tylko że przesłałem portEl-owi zbyt duży format zdjęcia, nie wiedziałem że takie mydło się zrobi po zmniejszeniu. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Touran