UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
proszę o usuniecie z akademi tych, którzy nie angażują sie pozostawiajac zdjecia bez ocen przez co niekiedy dobre zdjecie wychodzi z poczekalni na koniec miesiace i takie zdjecie ma o wiele mniejsze szanse na zajęcie wyzszego miejsca, gdyż oceniają je również osoby, które zagladaja tu raz na miesiac lub przypadkiem. W akademi powinny znaleźć sie osoby sumienne dające równe szanse wszystkim oceniajac zdjecia zaraz po otrzymaniu do nich linka. Nie sprawdzasz sie w tym zadaniu - dowidzenia !
jacek28