UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj MySiA^^, MySiA^^. Niektórzy jeżdża samochodem trochę dłużej niż Ty konno i w tym również do Norwegii i Szwecjii nie robiąc przy tym tyle hałasu co Ty. Zdjęcie oceniłam na piątkę. Zauważyłam, że tam, gdzie zdjęcia nie biorą udziału w konkursie, nie chodzi o pieniądze, nie ma zawiści i złośliwości, a komentarze są znacznie sympatyczniejsze i koleżeńskie.

Asia