UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mekeke - odpowiem Ci. Mam z zawodów bardzo dużo zdjęć robionych z różnych kątów,w różnych fazach skoku. (Na maila mogę podać gdzie można je obejrzeć.) Miałam trudny wybór i naprawdę zdjęcia koni w pełnym majestacie wcale nie wyglądały lepiej, bo zdjęcie do nie tylko koń. Druga sprawa to jeździec - jak koń był fajny to jeździec wyglądał nijako (bez emocji). Trzecia to tło. Wybrałam to bo jest najbardziej artystyczne, reszta jest bardziej reportażowa. Pozdrawiam

gold_fish