UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przedewszystkim zle dobrane miejsce do robienia zdjec. a) kon sie skrocil w swym amjestacie, b) walisz pod slonce co dla twojego obiektywu a konkretnie foty jest zabojcze. Mysle, ze przy takim sporcie najwiecej dynamiki da pozycja jaka przyjmuje jezdziec czego tutaj nie mamy. Zmiana oceny zdjecia po zapoznaniu sie z nazwa autora jest dosyc kompromitujaca
mekeke