UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

egzegeta.......jak widze jesteś nie tylko dobrym znawcą technicznej strony robienia zdjęc ale również wnikliwym obserwatorem .Mysle ,że skoro umiesz odczytać wrazliwośc plynaca z moich wypowiedzi jestes równie wrażlwy jak ja. Tak masz racje co do mojej osobowosci nie mylisz sie lecz ja cóż jestem jaka jestem i czuje sie z tym dobrze -wyjatkowo. Kazdy ma swoje zdania tu tez masz racje ,moze zle to ujelam w swojej wypowiedzi .Przeprazsam jesli urazilam kogoś na forum ,nie pozjadlam wszystkich rozumow ...at ak wlasnie moglo to byc odebrane . Naucz mnie na co powinnam zwrócici uwage jesli chodzi o techniczna strone wykonania ich . Chce tego.Byloby mi naprawde milo.........dziekuje za mile sny napewno tej nocy będą mi towarzyszyć .......

Bocian