UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

:))))))))000 widzisz gold fish jestem takim Bocianem ,któremu nikt nie jest w stanie wyrwac pióra ,wiesz dlaczego??? Bo mam zawsze SWOJE ZDANIE ....i tylko wlasne spojrzenie .To co mowia inni biore pod uwage ale tylko slowa godne uwagi -innych po prostu nie slysze:))))))). Naprwde robisz super foto legenda o kaczce to cos co jest wiesz czym????? Ukazaniem ,że świat bajkowy istnieje naprawde .Tak to odbieram . Bocian

Bocian