UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Witaj gold fish.......bylam ciekawa i Twojego zdjecia .......powiem tak . Podoba mi sie naprawde. Staralam sie spojrzec nieco inaczej na nie niz poprzednicy:)))). Ja widze piekne ujecie kolorów pieknie oddalas barwe morza i jego brzeg . Podoba mi sie naprawde ocena 5
Bocian