UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Photon - to by było dobre i wykonalne, ale gdybym znajdowała się bliżej obiektu. Zdjęcie było robione na pełnym zoomie (380), odległość była spora, więc i ostrość ustawiła się na nieskończoność. Poza tym i odległóść tych fal od obiektu nie była duża. To trochę wygląda jakby woda była pionowo. Pozdrawiam

goldfish