UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ I OŚWIECENIE DLA TYCH CO NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ !!!!!!! pkt.4 Regulaninu - Tematyka zdjęć powinna dotyczyć Elbląga. Nadsyłane prace muszą zawierać rozpoznawalny elbląski akcent. [b]Wyjątkiem jest "Fotka lipca" i "Fotka sierpnia". Dopuszczamy wtedy do konkursu najciekawsze zdjęcia z wakacyjnych wojaży naszych Czytelników.[/b]

Jar