UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fotka przyciąga wzrok. Jest ciekawa. Ale nie wiem czemu niepokoi. Np bardzo podobają mi się kafle chodnikowe i ta obskurna architektura ale niepokój wprowadzają ci ludzie i rower. Bez nich i bez roweru byłoby jednak pusto. Nie wiem ale coś tu nie pasuje.
krzychp