UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O Boże !! Co za monolog! Nie załamuj sie. Nie tylko Tobie nie udało sie zajać pierwszego miejsca. Można z tym żyć. A tak na marginesie, to teraz wiem czemu Twoje zdjecie poszybowało tak wysoko z punktacją, skoro polecałas je swoim znajomym. Znajomy nie oceni obiektywnie tylko tak jak Ty chcesz, czyli na 6.