UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Droga Wiolko, rozumiem Twoje rozgoryczenie. Ja też obstawiałem (dając szóstkę) zupełnie inne zdjęcie niż to, które wygrało. Ale cóż, regulamin, mimo, że daleki od ideału, ciągle obowiązuje! Poza tym, nikt go przed Tobą nie chował. Żalenie się na jego zapisy po konkursie, mieszanie do tego reklamy nie wygląda poważnie. Jeśli masz pomysł na lepszy regulamin przedstaw jego założenia na tym forum innym uczestnikom konkursu. Chętnie się z nimi zapoznam.
admin