UWAGA!

[X]


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piękny widoczek. Ładna fotka. Wydaje mi się, że jednak ciut nie dokończona. To co najbardziej drażni to urznięty ni z tego ni z owego kawalątek wody z lewej strony. Poza tym niepokój budzi niezrównoważona tonacja. Brak tu środka ciężkości. fotka leci ciężarem ciemniejszej strony w dół na lewo. Może gdyby przygasić światło wody po prawej lub rozjaśnić po lewej to byłoby lepiej. Zazdroszczę ułapania tak pięknej chwili. Pozdrawiam.

krzychp