UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W odpowiedzi do Radio: przy tym zdjęciu kombinowania z kadrem było sporo, podniesienie w górę (bo tego też próbowałam) wprowadzało konstrukcję mostu (nie wiem jak to się nazywa) w połowę kadru, co nadawało symetrię i wyglądało niekorzystnie. Strata dołu też nie wchodziła w grę, bo strzałka wodna i kaczka, czyli to co mnie najbardziej interesowało, stawało się nieistotne. Ostatecznie fotka ma taki kadr, nic lepszego nie udało mi się wykombinować :-( A kolory - zdjęcia mgły nawet kolorowe wychodzą szare, a sepia do mgły nadaje się idelanie (zapewne Damian wie coś o tym /patrz zeszły miesiąc/) Pozdrawiam Radio

gold fish