UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Często jak wracałem z pracy o 6 rano widziałem jaka mgła unosi się nad miastem, takie widoki trwają sekundy najwyżej minuty - jak pojedyncze chmury wlatują między drzewa i budynki, zjawisko rzadkie i na pewno warte skadrowania, tym samym oryginalne, bo niepowtarzalne.