UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Einstein dostanie Nobla za głupotę i odwagę by się do niej przyznać publicznie, a obserwator wysłał rozum na urlop :) Luuuuuidze, gdzie wasze mózgi??? Rozlasowały się w upale?? Przecież Wasze wypowiedzi są złośliwe i nie ma w nich prawdy, tylko fałsz i zazdrość. Ot nieroby, sami weźcie aparat (jak nie macie to pożyczcie) i zróbcie coś sensownego. Ot ZNAWCY, zrobią badziew, a potem się bronią, że amator powinien mieć błędy... A gold fish? Gorsza od Was? Też może mieć błędy, ale dzięki Waszym "zachętom" szybciej niz inni nauczy się robić tylko dobre zdjęcia. To jej wyjdzie na dobre:)
ktoś z trzeźwym umysłem