UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dla mnie to jest jawny przejaw zazdrości, że gold fish robi dobre foty, a Wy tego nie możecie przełknąć :) W gardle Wam ością staneła? A wiecie, że złotych rybek się nie jada? Zamiast zazdrościć byście się czegoś nauczyli mądrale :) A teraz pojawi się fala protestów, bo prawda zakolała w oczy....

też cykam