UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To moze zdjecia wam sie nie podobaly to nie moge krytykowac innych?? Tego chyba nie ma w regulaminie!! Wiec jak mi sie cos nie podoba no to sorry ale to mowie, a jak mi sie cos podoba to chwale. A t foto mogl rownie dobrze zrobic poza graicami naszego miasto. I jeszcze raz powiem kaczka to nie jest obrazek zwiazany z elblagiem!!

MySiA^^