UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A pstrykja, co popadanie dlatego ratusz jest na firmamencie wraz z jego pastiszem. Ale nie sugeruj sie komentarzami z zagranicy oni sa 100 lat za nami pod wzgledem poziomu wyksztalcenia, choc nie do podwazenia jest ze zarabiaja w ojro i to nas boli, bo niby za co, jak polski hydraulik najlepszy jest i basta!
obserwator