UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A pstrykja, co popadanie dlatego ratusz jest na firmamencie wraz z jego pastiszem. Ale nie sugeruj sie komentarzami z zagranicy oni sa 100 lat za nami pod wzgledem poziomu wyksztalcenia, choc nie do podwazenia jest ze zarabiaja w ojro i to nas boli, bo niby za co, jak polski hydraulik najlepszy jest i basta!

obserwator