UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest siedziba stowarzyszenia przeciwników kablówki :] A poważnie: Odkrycie polega na tym, żeby zobaczyć to co widzieli wszyscy, ale pomyśleć to o czym nie pomyślał nikt. Mieszkam na tej ulicy ale nigdy nie zwróciłam uwagi na ten wąski dom, a co dopiero na skupisko anten satelitarnych:) Jeżeli spotkacie na ulicy kogoś kto chodzi i się ciągle rozgląda, to prawdopodobnie będzie właśnie Damian ;) Szukaj szukaj, kolego:) Miasto skrywa przed Tobą jeszcze wiele ciekawostek, a Ty to nam pokażesz i w dodatku ładnie to podasz:) Pozdrawiam Ciebie serdecznie - Agnieszka.
gold fish