UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oj Panie chemix zdaję się że przesadzasz :) no cóż może w Twoim odczuciu zasługuje na zero ale tak patrzac obiektywnie. .. jeśli nie znajdujesz tematu to chociaż potraktuj to jako miłą dla oka zabawę szopem :) jak dla mnie kolorystyka jest bardzo rześka i mgła dodaje uroku. .. dał byś chociaż dwa pkt :) Jeśli postawimy na równi zdjęcie jabłka w poczekalni które dostało jedyneczke i to --- to aż żal serce ściska -- gdzie ta sprawiedliwosc :D mnie się podoba fotk
emma911