UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo udana kompozycja. Nie zgadzam się z opinią: "to jest konkurs dla AMATORÓW a nie wieże żeby amatora stać było na taki sprzęt", ponieważ to nie ostatecznie sprzęt decyduje o wartości obrazu, lecz umiejętności przekazu nazywane kreatywnym spojrzeniem. " Fotkę roku" można wykonać zarówno Zenitem, bądź D3X - ważne jest to coś. .. W erze fotografii cyfrowej - szanse stały się bardziej wyrównane. .. na korzyść młodego wizjonerskiego pokolenia.

gato10