UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Faktem jest, że tu ISO jest bardzo małe (160) - więc jest i tak duży, bezpieczny zapas. Tylko problem jest kiedy chmury są nieciekawe a sytuacja aż się prosi, żeby zrobić zdjęcie. Polar wtedy jest użyteczny. No chyba, że kiedy brak na niebie błękitu to aparat zostaje w szafie :)

a111