UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zimą podczas słonecznej, bezchmurnej pogody cienie zawsze wychodzą niebieskie poniewaz w kryształkach śniegu odbija sie błękit nieba. Nie widać tego w miejscach nasłonecznionych ponieważ promienie światło słoneczne rozprasza i odbija sie w tych kryształkach. Co innego jeśli cień wywołany będzie przez gdzieniegdzie przedzierające sie przez chmury słońce. Wtedy nie powinien być niebieski, pod warunkiem że prawidłowo ustawiony jest balans bieli. Zainteresowany