UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oceniamy konkretne, wstawione zdjęcie i co ma do rzeczy czy ktoś zamieszczał tu swoje prace czy nie zamieszczał. Popieram uwagę, że niepotrzebne jast płaszczyzna z bladym niebem na górze. Jest to bardzo dobre zdjęcie ale wymaga kadrowania.

andrzej111