UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podpis pod tym zdjęciem jest bardzo trafnie ujęty. To drzewo jest naprawdę stare i wygląda jakby tym młodym przekazywało jakąś mądrość. Matka uczy dzieci jak iść przez świat tak drzewo to mówi: ludzie patrzcie na mnie już mało jest takich drzew starych. A te które widzicie wokół mnie nie wiadomo czy dożyją tylu lat. Patrzcie i podziwiajcie przyrodę. Sadźcie drzewa i nie wycinajcie lasów. Tlen potrzebny jest Wam do życia. CHYBA CHCECIE ŻYĆ !!!