UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziękuję Izabelko. Chyba mnie jeszcze pamiętasz? ;) Graal - słuchaj - masz rację. To mój błąd. Mam tragiczny monitor. Tyle mogę powiedzieć. Ale na szczęscie zdjęcie można jeszcze podkręcić, tym bardziej, że nie pokazałem tu nawet całego kadru (zbyt mały format i zginąłby kosciółek obrządku grekokatolickiego...). Tyle mam do dodanie. Pozdrawiam wszystkich. Szczególnie Izabelkę, która się odnalazła :)
Marcin M.