UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ładny zimowy obrazek. Dobry kontrast, śnieg ma biel taką jaka być powinna. Daszek świątyni trochę leci w prawo, możnaby fotę przyciąć inaczej. Ten słup oświetleniowy tu razi, warto go wystemplować w PS. Ogólnie podoba mi się.

Graal