UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie chce mi sie czytac tych wszystkich wywodow:P Osobiscie uwazam...ze jedno trafne zdanie powinno zalatwic wszsytko:) wszak to rubryka 'komentarzy" do zdjęć, a nie dysput gazetowych formatow. Marcinie, nie pamietasz zdjecia zgrudnia '03 pt " Jak w bajce"? To Twoje ujęcie barzdo mi tamto przypomina...Ale zakladam,ze to zbieżność wrazliwosci:) Oceniam fotke wysoko...na pohybel wszytkim paszczakom:P

Izabelka