UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A propos Urien - ja bardzo wysoko oceniłem jedno z Twoich zdjęć - te z Dworcem i zakonnicą. Wpisałem się nawet na listę komentatorów jako "Marcin". To tak na marginesie. Wiem, że czepialskich było wtedy bardzo dużo, a ja jak mogłem broniłem Twojej twórczości. Czyżbyś teraz podążał tą samą drogą ? :)
Marcin Mongiałło