UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
prywatny album, czy to od razu zle? chcialabys robic takie zdjecia, jakie niektorzy maja w prywatnym albumie. watpie, zeby ktokolwiek robil zdjecie zolnierzy w ten sposob na pamiatke. czy to konkurs na zdjecie artystyczne, czy fotke miesiaca? nie mylisz czasem konkursow? ale jak sie nie ma do czego czepic....... przeciez fotka wygrala, wiec TRZEBA o niej powiedziec cos zlego, takie tu panuja zasady. szkoda, ze tu, wsrod was panuje wielka, ogromna zawisc .. dokopac, dokopac. nic wiecej. bardzo mile i sympatyczne miejsce.....
mala