UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

prywatny album, czy to od razu zle? chcialabys robic takie zdjecia, jakie niektorzy maja w prywatnym albumie. watpie, zeby ktokolwiek robil zdjecie zolnierzy w ten sposob na pamiatke. czy to konkurs na zdjecie artystyczne, czy fotke miesiaca? nie mylisz czasem konkursow? ale jak sie nie ma do czego czepic....... przeciez fotka wygrala, wiec TRZEBA o niej powiedziec cos zlego, takie tu panuja zasady. szkoda, ze tu, wsrod was panuje wielka, ogromna zawisc .. dokopac, dokopac. nic wiecej. bardzo mile i sympatyczne miejsce.....

mala