UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O gustach się nie dyskutuje ... jednym się podoba , innym zdecydowanie nie . Dla mnie na tym zdjęciu jest za mało artyzmu , a za dużo prywatności .No , ale wszakże jest to chyba zdjęcie -pamiątka z rodzinnego albumu , nieprawdaż ? Jedynie co mnie w tym zdjęciu poruszyło to ... cierpiętnicze miny tych ogolonych biednych żołnierzy :). O jakości zdjęcia się wypowiadam , bo po prostu - nie znam się .

niepoprawna_3006