UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

skoro chcesz mnie obrazic, to moze zrob to przez maila do mnie, a nie w ten sposob? boisz sie, nie masz odwagi? jesl sam nie potrafisz zrobic dobrego zdjecia, to musisz ziac zlosliwoscia?? co ma do tego moj ojciec?? a moze to, ze odziedziczylam po nim talent?????

autorka