UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
skoro chcesz mnie obrazic, to moze zrob to przez maila do mnie, a nie w ten sposob? boisz sie, nie masz odwagi? jesl sam nie potrafisz zrobic dobrego zdjecia, to musisz ziac zlosliwoscia?? co ma do tego moj ojciec?? a moze to, ze odziedziczylam po nim talent?????
autorka