UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wyglada od tylu:) ile razy widziales kompanie od przodu czas zobaczyc od tylu:) kiedys widzialem taki film gdzie dzieciak biegal z aparatem i fotografowal rodzinie i znajomym tyl glowy . na pytanie dlaczego to robi odpowiadal ze chce pomoc zobaczyc tyl glowy bo samemu trudno.:))

mekeke